Лінійка для спиць

44 

[our_delivery_time]

Опис

Кожен окремий тип ниток для рукоділля передбачає правильний вибір спиць за розміром. Інакше буде порушено технологія в’язання (зокрема щільність в’язки), в результаті чого створена річ втратить в якості та дизайні.

Посприяти оптимальному підбору допомагає спеціальна лінійка для спиць, що пропонується в різноманітних форматах. Особливо вона актуальна в тих випадках, якщо на робочому інструменті немає нанесеного маркування розміру, а упаковку від нього давно втрачено.

Особливості калібровочних лінійок

При виготовленні виробів такого плану зазвичай використовуються практичні матеріали, стійкі до деформацій та переломам. Найчастіше застосовується ударостійкий пластик. Зовні лінійка для вимірювання діаметру спиць може мати конфігурацію:

  • класичного вимірювального прибору, де отвори розташовуються в ряд в порядку зростання;
  • компактного кола – маркування з отворами на них знаходиться по зовнішній та внутрішній стороні диска.

Користуватися лінійкою для визначення розміру спиць дуже просто, і впоратись із завданням може навіть дитина. Для цього необхідно лише просунути спицю в оптимально підходящий отвір та прочитати показник, що знаходиться поряд із ним. Деякі виробники пропонують моделі, за допомоги яких можливо визначити щільність полотна, кількість рядків та петель у зразку. 

Інтернет-магазин «Моя пряжа» пропонує найпростішу версію, якою ви отримаєте можливість визначати найважливіший параметр –  діаметр, що допоможе вам не помилитись у щільності полотна. Тримати калібровочну лінійку можна в будь-якому зручному місці –  вона не займе багато простору. Тож, якщо ви зіткнулись з проблемою невизначенності товщини ваших спиць, не вагайтесь у вашому виборі даного аксесуара.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Лінійка для спиць”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.