Ми єдиний посередник між прямим дистрибютром виробника і Вами Надаємо повну інформацію про товар, а також рекомендації з використання
[our_delivery_time] Повертаємо кошти, якщо товар не підійшов
Ми єдиний посередник між прямим дистрибютром виробника і Вами Повертаємо кошти, якщо товар не підійшов [our_delivery_time] Надаємо повну інформацію про товар, а також рекомендації з використання

Пряжа Одеса — де вартість та якість не дві великі різниці

Існує чимало напрямків рукоділля, де застосовується такий матеріал як пряжа, Одеса ж, багата майстрами, що вправно втілюють свої таланти у чудові вироби з неї. Тому інтернет-магазин “Моя пряжа” докладає чимало зусиль задля того, щоб стати для майстринь найкращою підмогою у виборі такого матеріалу, як нитки для в’язання. В нашому магазині ви знайдете значний асортимент пряжі, інструменти для в’язання, а також аксесуари, які полегшують виконання складних візерунків, і, що також важливо, кваліфіковану консультацію під час покупки.

Чи можливо купити нитки для в’язання в Одесі недорого

Цінова політика нашого магазину дуже демократична так, як товар закуповується від прямих постачальників, а якість таких брендів як Alize, YarnArt, Nako, Gazzal підтверджена досвідом великої кількості майстринь зі всього світу. Тому, якщо вам необхідно купити нитки для в’язання в Одесі недорого, отримавши при цьому високу якість продукції та обслуговування — в інтернет-магазині «Моя пряжа» ціна та якість не дві великі різниці: тому ми впевненні вам однаково сподобається, як вартість, так, і якість нашого товару. Щоб переконатись у першому перейдіть за посиланням меню “Каталог”. Щоб перевірити друге – зробіть замовлення, а ми повернемо вам кошти, якщо товар виявиться неякісним.

Яку пряжу ми продаємо: асортимент каталогу

В ньому ви знайдете нитки погруповані:

  • по сезонам;
  • матеріалу (акрил, шерсть і т.п.);
  • призначенню (дитяча, для пледів, трикотажна пряжа, ін.);
  • і звичайно, виробнику.

Ми також уважно слідкуємо за новинками виробників, намагаючись знайомити наших покупців з усіма новшествами їх асортименту не відкладаючи в довгу скриню. До прикладу,  Alize Puffy More, плюшева нитка з готовими петлями двох кольорів для в’язання двосторонніх виробів з імітацією техніки жаккард — була зустріта з значною цікавістю нашими клієнтками, з’явилась на наших віртуальних полицях серед перших з крамниць товарів для рукоділля.

В цілому, наш асортимент дозволить вам обрати матеріал під більшость технік, як то ажурне в’язання гачком (Gazzal Super Kid Mohair та ін.), аж до плетіння кошиків з використанням дерев’яного денця (YarnArt Macrame Cotton Spectrum та ін.). На сторінках нашого сайта ви знайдете все необхідне для в’язання будь-якого виробу: пледу, коврика, шалі, шапки, сукні, а також сумки та інших модних аксесуарів.

Інші переваги інтернет-крамниці  «Моя пряжа»

До великих замовлень існують скидки. Ми здійснюємо доставку по усій Україні, так що обрана вами пряжа, Одеса це, чи Одеська область, сервіси доставки з якими ми співпрацюємо, доставлять ваше замовлення за бажанням, або у відділення свого філіалу, або прямо до ваших дверей. Якщо у вас є додаткові питання, ви завжди можете звернутись до нас за телефоном чи на Вайбер-групу, що вказані в розділі “Контакти”. Приємних покупок!

Відомі бренди представлені в нашому каталозі