Ми єдиний посередник між прямим дистрибютром виробника і Вами Надаємо повну інформацію про товар, а також рекомендації з використання
[our_delivery_time] Повертаємо кошти, якщо товар не підійшов
Ми єдиний посередник між прямим дистрибютром виробника і Вами Повертаємо кошти, якщо товар не підійшов [our_delivery_time] Надаємо повну інформацію про товар, а також рекомендації з використання

Пряжа Рівне: дешево та ввічливо

Важливість правильного вибору ниток для в’язання майстринями рукоділля зрозуміла з самого початку шляху до опанування цього захоплюючого ремесла (для кого хоббі, а для когось навіть профессії). При виборі пряжі, поряд з питаннями сезону, типу виробу та індивідуальної чутливості шкіри, головним, все ж ‒ є саме якість. Якісна турецька пряжа Рівне, Рівненська область, або ж ви житель іншого регіона України, доступна на віртуальних полицях інтернет-магазину «Моя пряжа», а також різноманітні інструменти, аксесуари для в’язання з адресною доставкою до дверей чи найближче вам відділення обраної служби доставки.

Згідно загального призначення, ниточки що містяться в нашому каталозі відносяться до категорії “для ручного в’язання” (тобто спицями, гачком). Зокрема, належать до таких напрямків:

  • дитяча (до прикладу, Alize Baby Wool популярної серії, або більш літній варіант Gazzal Baby Cotton);
  • для одягу;
  • пледів;
  • панчішна (серед якої популярна новинка 2022 року Alize Superwash Artisan) та інші.

Любительницям створювати речі для інтер’єру, різноманітні аксесуари, ми попіклувались, щоб в нашому асортименті з поміж інших була і трикотажна пряжа; Рівне та його майстрині з цікавістю ставляться до даного виду матеріалу. Не дивлячись на те, що вона, поки що, представлена нашим інтернет магазином всього двома позиціями від бренду YarnArt: Ribbon та Macrame Cotton Spectrum ‒ палітра наявних відтінків сумарно складає більше півсотні. Склад, традиційно, переважно бавовна: 60% Ріббон, 80% у Макраме Коттон Спектрум. 

Стосовно асортименту в цілому, пряжа яку можна купити онлайн в Рівному, у нас наступного складу:

  • шерсть, напівшерсть з додаванням акрилу (чи шовку);
  • 100% бавовна, варіації сумішей з синтетичними волокнами;
  • синтетика повним складом: акрил, поліамід.

Де можна купити нитки для в’язання в Рівному

Якщо ви людина високомобільна, до того ж дуже любите живе спілкування ‒ радимо відвідати великий торгівельний центр, чи окрему крамницю товарів для рукоділля. Мінуси такого варіанта такі, що місце покупки може знаходитись далеко від дому, а серед асортименту не знайтись необхідного товару, через що прийдеться поїздити по місту і не факт, що залишитесь задоволені результатом.

Покупка товарів онлайн навпаки, може виявитись досить ефективною. Вибір варіацій необхідного величезний, збереже вам масу часу, в деяких випадках і нервів; для бракованого товару діє правило повернення впродовж 14 днів. Це стосується і нашого інтернет-магазину. А для більш швидкого вибору скористайтесь детальним меню сайта, або фільтрами на сторінці каталога.

Тому, якщо ваша ціль сьогодні недорога, проте якісна пряжа Рівне, як і інші області України оперативно обробляються основними сервісами доставки, з якими співпрацює й «Моя пряжа». Наші консультанти ввічливо нададуть відповіді на усі ваші запитання стосовно замовлення, тож “дешево та сердито” запам’ятається лише співвідношення ціна / якість. Приємних вам покупок, вдалих проектів та нових творчих здобутків!

Відомі бренди представлені в нашому каталозі